Laureaci

Województwo_pomorskie_powiaty laureaci

1994 rok

  1. Fundacja „Rodzina Nadziei” – Gdańsk
  2. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – koło w Gdańsku
  3. Gdańskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym – Gdańsk
  4. Fundacja „Sprawni inaczej” – Gdańsk

1995 rok

  1. Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych – Gdańsk
  2. Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Gdańsk
  3. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SPON – Sopot
  4. Fundacja „Pro Arte Sacra” – Gdańsk
  5. Gdańska Fundacja Integracji Europejskiej – Gdańsk

1996 rok

  1. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – oddział Tczew
  2. Związek Młodzieży Chrześcijańskiej – Polska YMCA – Gdynia
  3. Polski Związek Głuchych – oddział w Gdańsku
  4. Patronat- Stowarzyszenie Readaptacji Społecznej i Pomocy Uwięzionym oraz Ich Rodzinom – oddział w Gdańsku
  5. Caritas Archidiecezji Gdańskiej – Gdańsk

1997 rok

  1. Gdański Telefon Zaufania „Anonimowy Przyjaciel” – Gdańsk
  2. Stowarzyszenie Opieki Społecznej- Bank Otwartych Serc „Dom na skraju” – Gdańsk
  3. Klub Kobiet po Mastektomii „Amazonki” przy Klinice Chirurgii Onkologicznej Akademii Medycznej – Gdańsk
  4. Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego – Koło Niepełnosprawnych – Gdynia
  5. Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej- okręg pomorski – Gdańsk

1998 rok

  1. Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych – Gdańsk
  2. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków – oddział wojewódzki – Gdańsk
  3. Gdańskie Stowarzyszenie Miłośników Muzyki – Gdańsk
  4. Stowarzyszenie Miłośników Sportu – Dialog – Gdańsk
  5. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Wodny „Żabi Kruk” – Gdańsk

1999 rok

  1. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno – Debrzno
  2. Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta – koło Gdańsk
  3. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – koło w Gdańsku
  4. Gdańskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu „Solidarność” – Gdańsk
  5. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym – Gdańsk

2000 rok

  1. Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Orunia – Gdańsk
  2. Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Tczewie
  3. Kaszubska Fundacja Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „Podaruj trochę słońca” – Hopowo koło Somonina

2001, 2002 rok

  1. Stowarzyszenie Osób i Dzieci Niepełnosprawnych „Pomocna dłoń” – Miastko
  2. Fundacja „Rodzina Nadziei” – Gdańsk
  3. Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych przy Parafii Podwyższenia Krzyża Św. – Pruszcz Gdański

2003 rok

  1. Centrum Interwencji Kryzysowej przy Pomorskim Zarządzie Okręgowym Polskiego Czerwonego Krzyża – Gdańsk
  2. Fundacja Św. Antoniego – Sopot
  3. Fundacja Pomocy Społecznej na Rzecz Dzieci „Pan Władek” – Gdańsk

2004 rok

  1. Sopockie Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Tęczowy Dom” – Sopot
  2. Fundacji Herbu „JANINA” Dla Sierot i Dzieci Pokrzywdzonych Losowo – Gdańsk
  3. Gdański Komitet Obywatelski – Gdańsk
  4. Stowarzyszenie Proekologiczne „SŁUPIA” – Słupsk
  5. Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego – Gdańsk

2005 rok

  1. Stowarzyszeniu „Pomóż sąsiadowi” – Rumia
  2. Stowarzyszenie Pomocy Charytatywnej „Wspólnota” – Gdańsk
  3. Polski Klub Ekologiczny Okręg Wschodnio – Pomorski – Gdańsk
  4. Fundacja Ekologiczna Ziemi Chojnickiej i Zaborskiej – Chojnice
  5. Stowarzyszenie Bene Vita – Ustka

2006 rok

  1. Centrum Inicjatyw Obywatelskich – Słupsk
  2. Fundacji „Sprawni Inaczej” – Gdańsk
  3. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków – Rumia
  4. Stowarzyszenie Współpracy Kobiet NEWW-Polska – Gdańsk

2007 rok

  1. Zarząd Miejskiego Komitetu Społecznego – Tczew
  2. Gdańska Fundacja Dobroczynności – Gdańsk
  3. Grupa Badawcza Ptaków Wodnych KULING – Gdańsk
  4. Fundacja Pokolenia – Tczew

2008 rok

  1. Stowarzyszenie Solidarni „PLUS” – Wandzin, gm. Przechlewo
  2. Fundacja „Żyć Godnie” – Kolnik k. Pszczółek
  3. Fundacja Hospicyjna – Gdańsk
  4. Gdańska Fundacja Wody – Gdańsk

2009 rok

  1. Pomorskie Forum na rzecz Wychodzenia z Bezdomności – Gdańsk
  2. Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio – Puck
  3. Gdyńskie Stowarzyszenie Integracyjne „Promyk” – Gdynia
  4. Towarzystwo Przyjaciół Rzeki Łeby – Lębork

2010 rok

  1. Gdyńskie Stowarzyszenie osób Niesłyszących ich rodzin i przyjaciół Effetha – Gdynia
  2. Fundacja Pokolenia – Tczew
  3. Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej „ Mrowisko” – Gdańsk

2011 rok

  1. Stowarzyszenie na Drodze Ekspresji – Sopot
  2. Stowarzyszenia Nadzieja dla Rodziny – Gdańsk
  3. Puckie Stowarzyszenie Wspierające Osoby Niepełnosprawne Umysłowo RAZEM – Puck
  4. Akademickie Koło Hiropterologiczne Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody – SALAMANDRA – Gdańsk

2012 rok

  1. Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej – Gdańsk
  2. Ustecki Uniwersytet Trzeciego Wieku „Żyj kolorowo” – Ustka
  3. Polski Związek Niewidomych – Okręg Pomorski – Gdańsk
  4. Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenie Solidarni „PLUS EKO Szkoła Życia” w Wandzinie

2013 rok

  1. Parafialny Zespół Caritas przy parafii Miłosierdzia Bożego – Starogard Gdański
  2. Stowarzyszenie Wspólnota Serc – Gdańsk
  3. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Gdańsk
  4. Polski Związek Wędkarski okręg w Gdańsku

2014 rok

  1. Fundacja Zmian Społecznych „Kreatywni” w Gdyni
  2. Stowarzyszenie Przedsiębiorczości I Rehabilitacji w Gdańsku
  3. Związek Byłych Więźniów Politycznych w Gdańsku
  4. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków – Rumia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress